

Modna kuća Valentino Garavani (poznatija kao samo Valentino) izbacila je nove slingback cipele u tonu njihovog kreativnog direktora Alessandra Michelea. Michele, poznat po obožavanju povijesnih era poput renesanse i baroka, dizajnirao je model koji će vas vratiti u doba Marie Antoinette.
Bowow!
Nove slingback cipele predstavljaju savršen spoj elegancije, udobnosti i sofisticiranog dizajna. Idealne su za moderne žene koje žele spojiti luksuz i praktičnost u svakodnevnim kombinacijama. Cipele su karakteristične po otvorenom petnom dijelu i tankim i trakama koje prelaze oko stopala. Ističu se svojim elegantnim izgledom koji je istovremeno svestran i chic. Napravljene su u Italiji i ukrašene su prepoznatljivim dizajnerskim mašnama od srebrne i zlatne kože zbog kojih i imaju taj barokni ton. I simbolično su nazvane Bowow.


Ovaj model je savršena opcija za razne prigode – od poslovnih sastanaka, svečanih večera do večernjih izlazaka. Sa svojim tankim remenčićima koji nježno obavijaju stopalo, Valentino Garavani slingback cipele omogućuju slobodu kretanja, ali i dugotrajnu udobnost tijekom cijelog dana. Dolaze u tri boje, crnoj, zlatnoj i rozoj.
Brend Valentino Garavani možete pronaći i u Maria concept storeu u Masarykovoj 8 u Zagrebu, a model ovih Bowow cipela u zlatnoj boji imaju online i cijena iznosi 980 eura. Cijena je ista i na službenim stranicama brenda.