![Stil se gradi od malih nogu: Lidl predstavio nove dječje kolekcije](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Lupilu-i-Pepperts-showroom-1080x720.jpg)
![Stil se gradi od malih nogu: Lidl predstavio nove dječje kolekcije](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Marina-Dijakovic-i-Marko-Galic-iz-Lidla-te-Anita-Dujic-Broadfoot-Petra-Nincevic-i-Pedro-Soltz-s-djecom-scaled.jpg)
Povratak u gradsku vrevu, a uskoro i školske klupe, Lidl je uljepšao prekrasnim druženjem u vrtu zagrebačkog restorana Botanist. Povodom predstavljanja novih kolekcija Lupilu i Pepperts, influenceri roditelji imali su priliku sudjelovati na kreativnoj radionici personaliziranja dječje odjeće za vrtić i školu. Njihovi mališani su za to vrijeme uživali u brojnim kreativnim aktivnostima i igrama s animatorima. Događaj je moderirala naša poznata voditeljica Iva Šulentić. Stilist Petar Trbović bio je zadužen za mini showroom novih Lidlovih kolekcija. Među uzvanicima su se našli i Maša Zibar, Sonja Švajhler, Sanja Mijac, Mirna Maras, Lana Gojak, Marijana Zlomislić, Mario Valentić, Natali Rade i Gabriela Vukić.
![Lupilu i Pepperts showroom](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Lupilu-i-Pepperts-showroom-1080x720.jpg)
![Voditeljica Iva Šulentić](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Voditeljica-Iva-Sulentic-1080x787.jpg)
Nova Lidl kolekcija za jesen
“Svi znamo da se stil gradi od malih nogu, zato ne čudi da roditelji već godinama biraju upravo Lupilu i Pepperts odjeću. Ono na što smo u Lidlu posebno ponosni je sigurnost i kvaliteta – korištenje ekološkog i bio pamuka, koji je potpuno siguran za kožu bebe. Lidlove dječje kolekcije svake godine obogaćujemo novitetima. Tako nas i u narednim tjednima čekaju novi kvalitetni komadi”, poručila je ovom prilikom Marina Dijaković, voditeljica Sektora korporativnih komunikacija Lidla Hrvatska.
Kada je riječ o sigurnosti tekstila, Lidl za svoju odjeću koristi pamuk proizveden na ekološki način. Već dugi niz godina partner je inicijative Cotton Made in Africa, čiju oznaku ima i Lupilu i Pepperts odjeća. Kupnjom ove odjeće pridonosite zaštiti okoliša te podržavate male poljoprivrednike. Također, Lidl dugi niz godina surađuje s neovisnim institutom Hohenstein koji vrši kontrolu njegovih tekstilnih proizvoda. Sa sigurnošću možemo reći da je Lidlova odjeća izdržljiva, sigurna, udobna te ispravnih veličina.
A komadi iz nove kolekcije počeli su već pristizati u trgovine. Potražite ih do kraja rujna.
![Marina Dijaković i Marko Galić iz Lidla te Anita Dujić Broadfoot, Petra Ninčević i Pedro Soltz s djecom](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Marina-Dijakovic-i-Marko-Galic-iz-Lidla-te-Anita-Dujic-Broadfoot-Petra-Nincevic-i-Pedro-Soltz-s-djecom-1080x720.jpg)
![Lidl predstavljanje kolekcije](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Kreativna-radionica-personaliziranja-djecje-odjece-1-1080x720.jpg)
![Lidl predstavljanje kolekcije](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Zabavne-aktivnosti-za-djecu-1-1080x720.jpg)
![Lidl predstavljanje kolekcije](https://www.journal.hr/wp-content/uploads/2024/09/Zabavne-aktivnosti-za-djecu-2-1080x720.jpg)
Foto: PR